1. Outlander

  Outlander

  İMDb : 8.2 5 Sezon  -   67 Bölüm

  1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır.Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander; Diana Gabaldon’ın aynı isimli çoksatan kitabından uyarlandı.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   49

Background
 1. II. Dünya Savaşında bir hemşire, gizemli bir İskoç simgesi tarafından 200 yıl geçmişe savrulur ve kendini iki hayat ve iki aşk arasında karar vermeye çalışırken bulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Fransız saray yaşamının entrikalarıyla baş etmeye çalışan ve tarihi değiştirebilmek için cesur bir maceraya atılan Claire ve Jamieyi yeni hazlar ve tehlikeler bekler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Birbirlerinden yüzlerce yıl ayrı olan Claire ve Jamie, hayatlarına devam etmeye çabalasalar da kaybettikleri aşklarına dair hatıralarını akıllarından çıkaramazlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Claire ve Jamie kendilerine Kuzey Carolinada yeni bir hayat kurarken Amerikan Devrimi yaklaşmakta ve Brianna ile Roger şaşırtıcı bir keşif yapmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden elzem sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.