Tünelin Ucunda | At the End of the Tunnel 2016 Türkçe Dublaj izle

Tek Part Fast Tek Part Ok.ruTek Part LoadTek Part NetuTek Part StreamangoAltyazılıFragman


Tünelin Ucunda izle | At the End of the Tunnel, 7.1 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise 2009 yılı yapımı El secreto de sus ojos (The Secret In Their Eyes – Gözlerindeki Sır) filmiyle oscar kazanan ekibin, Arjantinli Rodrigo Grande yönetiminde modern anlamda korku, gerilim ve polisiye türlerinin de öncüsü olan Edgar Allan Poe etkisindeki yeni etkileyici filmi Al Final Del Tunel (At The End Of The Tunnel)
Joaquin (Sbaraglia) tekerlekli sandalyeye mahkum, sakince hayatını sürdüren bir adamdır. Evindeki bir odayı striptizci bir kadın (Lago) ve kız kardeşine kiralamasıyla mülayim hayatı renklenir.
Joaquin bir gece zemin katta bilgisayar tamiri yaparken, duvarın arkasından gelen belli belirsiz bir sesle irkilir ve kulağını duvara dayar. Böylelikle Galereto (Echarri) liderliğindeki bir hırsız çetesinin yandaki bankayı soymak için tünel kazdıklarını anlaması uzun sürmeyecektir. Joaquin bu soygun planını boşa çıkartmak için harekete geçer.

Film Bilgileri
Tünelin Ucunda | At the End of the Tunnel 2016 Türkçe Dublaj izle
Tünelin Ucunda izle | At the End of the Tunnel, 7.1 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise 2009 yılı yapımı El secreto de sus ojos (The Secret In Their Eyes – Gözlerindeki Sır) filmiyle oscar kazanan ekibin, Arjantinli Rodrigo Grande yönetiminde modern anlamda korku, gerilim ve polisiye türlerinin de öncüsü olan Edgar Allan Poe etkisindeki yeni etkileyici filmi Al Final Del Tunel (At The End Of The Tunnel) Joaquin (Sbaraglia) tekerlekli sandalyeye mahkum, sakince hayatını sürdüren bir adamdır. Evindeki bir odayı striptizci bir kadın (Lago) ve kız kardeşine kiralamasıyla mülayim hayatı renklenir. Joaquin bir gece zemin katta bilgisayar tamiri yaparken, duvarın arkasından gelen belli belirsiz bir sesle irkilir ve kulağını duvara dayar. Böylelikle Galereto (Echarri) liderliğindeki bir hırsız çetesinin yandaki bankayı soymak için tünel kazdıklarını anlaması uzun sürmeyecektir. Joaquin bu soygun planını boşa çıkartmak için harekete geçer.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 4 Yorum
guest
4 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ylmz34
Misafir
ylmz34
3 yıl önce

Nefis bir hikaye. Filmin basindan sonuna kadar merak ve heyecan bitmiyor. Filmin ortasindan sonuna kadar gerilim surprizler var. Sona dogru kahroluyorsunuz. Ailecek izlemek sitresinizi azaltabilir. Bu filme basladiginiz anda sonuna kadar gitmeniz garanti kapsaminda. Yarida birakamazsiniz.

ylmz34
Misafir
ylmz34
3 yıl önce

Tek part Streamengo da direk 1080p acildi bende . Digerlerinde 720p aciliyor

Zezz
Misafir
Zezz
1 yıl önce

gizem ve gerilimin en iyilerinden