2014
Grizzly izle – Into the Grizzly Maze 2015 Filmi izle
İncele
Grizzly izle – Into the Grizzly Maze 2015 Filmi izle
Multi Dil
Into the Grizzly Maze izle, Grizzly izle, Grizzly full izle, Grizzly türkçe dublaj izle, Grizzly hd izle, Into the Grizzly Maze filmin konusunda ise; Birbirleriyle anlaşan iki kardeş, çocukluklarının geçtiği Alaska'ya dönerler ve vahşi doğa içerisinde yaptıkları iki günlük yolculuk sırasında birbirlerini tekrar keşfetmeye karar verirler. Ancak karşılarına çıkan vahşi ayı, tüm planlarının tersyüz olmasına neden olur.
 • 94
 • IMDb 5.2
 • 1.008
 • 0
Automata 2014 Filmi izle
İncele
Automata 2014 Filmi izle
Multi Dil
Automata izle, Automata full izle, Automata türkçe dublaj izle, Automata altyazılı izle, Automata hd izle, Automata 2014 izle, Pek de uzak olmayan gelecekte, insan ve robotlar arasındaki bilinç yarışında, robotların bir adım öne geçtiği bir zamandayız. Öyle ki artık yapay zekanın, kendi kurallarını da yaratmaya başladığı bu zaman diliminde, robotlar da kendi türlerini kontrol altında tutmayı amaçlamaktadırlar. Diğer robotların uyması gereken prensipleri ortaya atan da yine bir robottur ve emsallerinin aksine; insanoğlunun asla ulaşamadığı bilgelik seviyesine adım atmalarına çok az kalmıştır.
 • IMDb 6.1
 • 499
 • 0
Lucy 2014 Filmi izle
İncele
Lucy 2014 Filmi izle
Multi Dil
 • IMDb 6.4
 • 682
 • 0
Sinyal – The Signal 2014 Filmi izle
İncele
Sinyal – The Signal 2014 Filmi izle
Multi Dil
Sinyal izle, The Signal izle, Sinyal full izle, Sinyal türkçe dublaj izle, Sinyal altyazılı izle, Sinyal hd izle, The Signal 2014 izle, Nick ve Jonah MIT’de hackleme tutkusu olan iki birinci sınıf öğrencisidir. Nick’in kız arkadaşı Hailey ile birlikte Nevada’dan başladıkları ülke turunda büyük rakipleri Nomad’in çok yakınlarında olduklarını fark ederler. Çölün ortasında Nomad ile yaptıkları korkunç yüzleşmeden sonra üçlü uyandıklarında kendilerini hapis bulurlar. Neden hapis olduklarını anlamakta zorluk çekerken kendilerinden çok daha önemli bir hikâyenin sadece bir bölümü olduklarını anlarlar...
 • IMDb 6.1
 • 682
 • 1
Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı 2014 Filmi izle
İncele
Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı 2014 Filmi izle
Multi Dil
Cowspiracy izle, Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı izle, Cowspiracy: The Sustainability Secret izle, Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı full izle, Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı türkçe dublaj izle, Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı altyazılı izle, Cowspiracy: Sürdürülebilirliğin Sırrı hd izle, Cowspiracy: The Sustainability Secret 2014 izle, Fabrika çiftçiliğinin gezegenin doğal kaynaklarını nasıl tükettiğini ve büyük çevreci grupların bu krizi neden görmezden geldiğini öğrenin.
 • IMDb 8.3
 • 738
 • 0
Ninja Apocalypse 2014 Filmi izle
İncele
Ninja Apocalypse 2014 Filmi izle
Türkçe Altyazı
Ninja Apocalypse izle, Ninja Apocalypse full izle, Ninja Apocalypse türkçe dublaj izle, Ninja Apocalypse altyazılı izle, Ninja Apocalypse hd izle, Ninja Apocalypse 2014 izle, Grandmaster suikast için, Kayıp Ninja Clan doğaüstü düşmanları, mutantlar ve et yiyen zombi orduları ile dolu bir yeraltı nükleer bunker yoluna kadar savaşmak zorundadır. Bin metre yerkabuğunun altında sıkışıp kalmış bu ninjalar cehennemle karşı karşıya gelecek.
 • IMDb 3.1
 • 652
 • 0
6 Süper Kahraman – Big Hero 6 (2014) Filmi izle
İncele
6 Süper Kahraman – Big Hero 6 (2014) Filmi izle
Multi Dil
6 Süper Kahraman izle, 6 Süper Kahraman full izle, 6 Süper Kahraman türkçe dublaj izle, 6 Süper Kahraman türkçe altyazılı izle, 6 Süper Kahraman hd izle, Big Hero 6 izle, Büyük güçlerini henüz yeni yeni öğrenmeye başlayan robot hiro ve bu konuda ona yarımcı olmak için çaba gösteren kardeşi Tadashi vardır. Bu iki kardeşinin yanında macera bağımlısı olarak görülen GoGo Tamaga bulunmaktadır. Süper kahraman 6 kendisinin büyük bir komplonun içerisinde bularak en yakın arkadaşı Baymax adındaki robottan yardım isteyecektir. Robot dahisi Hiro ise yüksek teknoloji üzerinde uğraşarak gizemli sorumları çözmeye çalışacaktır.
 • IMDb 7.8
 • 1.135
 • 1
X-Men Geçmiş Günler Gelecek 2014 Filmi izle
İncele
X-Men Geçmiş Günler Gelecek 2014 Filmi izle
Multi Dil
X Men Geçmiş Günler Gelecek izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek full izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek hd izle, X-Men: Days of Future Past izle, Wolverine zamanda yolculuğa çıkartılarak geçmişe gitmesi sağlanmaktadır. Buradaki yapılmak istenen ise önceden yapılmış olan bir yanlışın gelecekte tüm canlı çeşitlerini tehlikeye atılacak bir tarihi olayı önlemektir. X-Men ekibi gençlik halerinde omuz omuza vererek bu önemli tarihi olayın seyirini değiştirmeye çalışmaktadır.
 • IMDb 8.3
 • 1.323
 • 0
Yıldızlararası – Interstellar 2014 Filmi izle
İncele
Yıldızlararası – Interstellar 2014 Filmi izle
Multi Dil
Yıldızlararası izle, Interstellar izle, Yıldızlararası full izle, Yıldızlararası türkçe dublaj izle, Yıldızlararası türkçe altyazılı izle, Yıldızlararası hd izle, Interstellar 2014 izle, Asırlar sonra Dünya'nın sonu gelmiştir. Besin kaynakları sıfıra inmiş ve neredeyse hayat imkansız hale gelmiştir. Nasa tarafından son zamanlar yapılan araştırmalar sonucunda uzayda boyut değiştirme olanağı sağlayacak solucan deliği keşfedilir. Görevlendirilen ekip solucan deliğinden geçerek farklı bir boyutta yaşam ortamı olan bir gezegen arayışına girer.
 • IMDb 8.6
 • 1.357
 • 4
Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis 2014 Filmi izle
İncele
Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis 2014 Filmi izle
Multi Dil
Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi izle, [REC] 4: Apocalipsis izle, Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi full izle, Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi türkçe dublaj izle, Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi altyazılı izle, Ölüm Çığlığı 4: Kıyamet Gecesi hd izle, [REC] 4: Apocalipsis 2014 izle, [REC] 2'de yaşanan dehşet verici anların birkaç saat sonrasında başlayan film, muhabir Angela Vidal'ın özel bir tim tarafından binadan kurtuluşuyla açılışını yapıyor. Zombi virüsünün yayıldığı ve esaslı bir dehşet evine dönüşen bu yerden kurtulan tek insan olan Angela, kurtarıldıktan sonra kendini okyanusta yer alan bir tankerin karantina bölümünde bulur. Tanker bir nevi, insanları mutasyona uğratıp şeytansı ölüm makinelerine çeviren bu zombi virüsünden kurtulabilen insanların buluşma noktası olmuştur. Ancak felaket burada da peşlerine bırakacak gibi değildir. Angela tüm cesaretini toplayıp gemidekilerle işbirliği yaparak öfkeli zombi sürüsüne karşı savaşmak durumunda kalır.[REC] serisinin son ayağı olan filmin yönetmeni, [REC] ve [REC] 2 filmlerini Paco Plaza ile birlikte yöneten Jaume Balagueró. Filmin başrollerinde ise Manuela Velasco, Mark Schardan ve Paco Manzanedo bulunuyor.
 • IMDb 5.3
 • 932
 • 0
Godzilla 2014 Filmi izle
İncele
Godzilla 2014 Filmi izle
Multi Dil
Godzilla izle, Godzilla full izle, Godzilla türkçe dublaj izle, Godzilla altyazılı izle, Godzilla hd izle, Godzilla 2014 izle, 1999'da Japonya’da ki Janjira nükleer santrali, gözetmen Joe Brody'nin meslektaşı ve eşi Sandra da dahil olmak üzere çoğu personeli ile gizemli bir şekilde yıkılır. Yıllardır olayın neden olduğunu saplantılı bir biçimde araştıran Joe, ABD Deniz Kuvvetlerinde görevli olan oğlu Ford’u kendisine yardım etmesi için Japonya’ya çağırır. Babasının yanına giden Ford babası ile birlikte enkazın temelindeki felaketin gizli nedenini keşfeder. Bu keşif onların insanlık için korkunç bir tehdidin yeniden uyanmasına tanık olmalarını sağlar. Modern dünyanın ilk kez karşılaştığı bu kadim yaratıklardan bir tanesi belki de insanlığın kurtuluşu olacaktır.
 • IMDb 6.4
 • 424
 • 0
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri 2014 Filmi izle
İncele
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri 2014 Filmi izle
Multi Dil
Kaptan Amerika 2 izle, Kaptan Amerika 2 full izle, Kaptan Amerika 2 türkçe dublaj izle, Kaptan Amerika 2 türkçe altyazılı izle, Kaptan Amerika 2 hd izle, Captain America: The Winter Soldier izle, "Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.
 • IMDb 7.7
 • 1.139
 • 0
Galaksinin Koruyucuları 1 (2014) Filmi izle
İncele
Galaksinin Koruyucuları 1 (2014) Filmi izle
Multi Dil
Galaksinin Koruyucuları izle, Galaksinin Koruyucuları full izle, Galaksinin Koruyucuları türkçe dublaj izle, Galaksinin Koruyucuları türkçe altyazılı izle, Galaksinin Koruyucuları hd izle, Guardians of the Galaxy izle, Marvel Şirketinin yapmış olduğu destansı bir uzay macerasına hazır olunuz. Bütün evreni tehdit eden macera düşkünü Peter Quill, ihtiraslarla dolu kötü bir adam Ronan gıpta edilerek esrarengiz bir küreyi çalması ile her şey başlar. İnsan avına çıkacak olan bu kötü adamlar kainata doğru yol olmaktadır. Bu durumu engelleyecek olan dört kişilik ekipte Silah uzmanı Rakun, ağaç insan Groot, ölümcül olarak bilinen Gamora ve intikam ateşi ile kavrulan yok edici Drax vardır.
 • IMDb 8.1
 • 1.475
 • 2
Transformers 4 (2014) Filmi izle
İncele
Transformers 4 (2014) Filmi izle
Multi Dil
Transformers 4 Kayıp Çağ - Transformers: Age of Extinction izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Amerika'nın Chicago şehrinin işgalinin ardından tam 4 yıl geçmiştir. Seriye yeni dahil olan Cade ve kızı Tessa ile birlikte yaşayan ufak çekirdek ailedir. Baba kız araba tamirleri ile uğraşan mucittir. Fakat bir gün Optimus Prime yapmayı başardıklarında huzurlu giden hayatları birden tersine dönecektir. Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Nicola Peltz, Jack Reynor, Sophia Myles oyuncular yer alarak Michael Bay yönetmenliğini yapmıştır.
 • IMDb 5.7
 • 1.292
 • 6
Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu 2014 Filmi izle
İncele
Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu 2014 Filmi izle
Türkçe Altyazı
Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu - Rurouni Kenshin: The Legend Ends izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Kenshin Himura (Takeru Satô) kılıç ustası bir suikastçıdir. Ezeli düşmanı Makoto Shishio ile mücadele vermektedir. Ancak bu defa amacı daha farklıdır. Meiji hükümetine karşı yapılan saldırıları engellemektir. Ülkenin geleceği de Himura’nın mücadelesine bağlıdır.
 • IMDb 7.6
 • 2.625
 • 2
Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi 2014 Filmi izle
İncele
Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi 2014 Filmi izle
Türkçe Altyazı
Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, 2. bölüm ile eski usta suikastçı Kenshin Himura, ezeli düşmanı Makoto Shishio’ya karşı durmak için büyük mücadele verecektir. Bu kez kendine görev edindiği şey ise Meiji hükümetine yapılan saldırıları önlemek olacaktır. Ülkenin ve insanların kaderi Kenshin’in kılıcını ne kadar iyi kullanabildiğine bağlıdır…
 • 138
 • IMDb 7.6
 • 3.177
 • 1
Robocop 2014 Filmi izle
İncele
Robocop 2014 Filmi izle
Multi Dil
RoboCop izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Yıl 2029′dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
 • 104
 • IMDb 6.7
 • 2.884
 • 2
Karışık Kaset 2014 Yerli Filmi izle
İncele
Karışık Kaset 2014 Yerli Filmi izle
Yerli Film
Karışık Kaset izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Yerli film seçeneğiyle HD film izle, Ulaş ve İrem aynı apartmanda yaşayan komşu çocuklarıdır. Beraber oynarlar, beraber servis beklerler ve Ulaş, İrem’e sırılsıklam aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü açılamaz. Bir akşam babası duygularını bir kaset çekerek duygularını İrem’e anlatmasını tavsiye eder. Ulaş o günden sonra İrem’in doğum günü hediyesi olarak onlarca karışık kaset dolduracaktır... 1990’lı yıllardan itibaren tanışan Ulaş ve İrem’in arkadaşlık ve aşk hikayesini konu alan film Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlandı. Yönetmenliğini Tunç Şahin’in üstlendiği yapım, 20 seneyi aşkındır tanışmalarına rağmen beraber olmayı beceremeyen bir çiftin öyküsünü, her dönemin müziğini kendisine fon alarak anlatıyor.
 • IMDb 5.9
 • 843
 • 1
Jersey Shore Massacre 2014 Filmi izle
İncele
Jersey Shore Massacre 2014 Filmi izle
Türkçe Altyazı
Jersey Shore Massacre izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Altı kız ve beş iğrenç yumruk Pumpers bir zihinsel dengesiz katil masum hedefleri olmak gibi aşağı kıyıya tipik bir hafta sonu gizemli New Jersey Çam BARRENS içine tuhaf bir dönüş alır.
 • IMDb 2.8
 • 714
 • 0
Kurmancan Datka: Dağların kraliçesi 2014 Filmi izle
İncele
Kurmancan Datka: Dağların kraliçesi 2014 Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kurmancan Datka: Dağların kraliçesi - Kurmanjan Datka. Queen of the Mountains izle, 2014 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Eşinin bir suikasta kurban gitmesinin ardından, Kurmancan etrafına “batur” denilen savaşçı gençleri toplamaya başladı. Kısa bir süre içinde, 10 bin yiğitden oluşan bir orduya kumanda eder hale geldi. Böylece, Güney Kırgızistan’daki Alay bölgesinin idaresini eline geçirdi. Otoritesini Buhara ve Hokand Hanlıklarına da kabul ettirdi. Ancak, o yıllar, Rus İmparatorluğunun Orta Asya’ya yayıldığı ve büyük askeri olanaklarla yerel halkları kendisine bağladığı yıllardır.
 • IMDb 7.3
 • 537
 • 0
KATEGORİLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden elzem sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Chat | bedava bonus veren siteler | deneme bonusu veren siteler | bonus veren siteler | kıbrıs bahis siteleri | kaçak iddaa siteleri | canlı casino siteleri | deneme bonusu veren siteler | en iyi bahis siteleri | bahis siteleri | canlı casino | nerobet | deneme bonusu veren siteler| canlı casino | gulfsons.com | ucibeta.com | deneme bonusu veren siteler | btcbahis | Supertotobet | Betorder | en iyi bahis siteleri | en iyi casino siteleri